MikroTik G1382-0350WNA 39 - 75 V DC 350W hot-swap power supply
Marca: Mikrotik
Código de producto: RB-G1382-0350WNA
Número de catálogo: 10781
Garantía (meses):
Precio
92,22
113,43IVA incluido
Cantidad
favoriteAñadir a la lista de deseos
Descripción
Power supply module 39–75 V DC with -48 V DC support
The offered product is a hot-swap power supply module designed for the CRS804 DDQ switch. On the input, it supports a voltage range of 39–75 V DC and is additionally compatible with the -48 V DC telecommunications standard, allowing it to be connected to a standard power system. The maximum power of the module is 350 W. You can replace the power supply during operation without the need to turn off the device.
Specifications
MikroTik G1382-0350WNA
DC input 39 - 75 V, 13 A max
Output +12 V, 27.5 A, +5 Vsb, 4 A
Output power 350 W
Dimensions 40 x 50.5 x 220 mm