MikroTIk TN19-0250-55 Open Frame 250W PSU for CRS418 series
Marca: Mikrotik
Código de producto: RB-TN19-0250-55
Número de catálogo: 10639
Garantía (meses):
Precio
178,17
219,15IVA incluido
Cantidad
favoriteAñadir a la lista de deseos
Descripción
250 W Power Supply Module for CRS418
The offered product is a power supply module designed for use in CRS418 series devices. It must be mounted inside the chassis; it is not an enclosed module that can simply be slid into place. The product has a power rating of 250 W, delivering an output of 55 V DC and 4.5 A.
Specifications
MikroTIk TN19-0250-55
Output voltage and current 55 V DC / 4,5 A
Power 250 W